Kontaktní údaje

SMÁci, z. s.

Právní forma: spolek
Sídlo: Nová 862, Mníšek pod Brdy, 252 10
IČO: 058 79 205
SMÁci, z. s. jsou zapsáni ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze (Spisová značka L 67966)

Transparentní účet (FIO banka, a.s.): 2401187434/2010

Výbor

Ondřej Hlavica (předseda): Ondrej.Hlavica@smaci.cz, +420 776 244 789
Václav Hradílek (1. místopředseda): Vaclav.Hradilek@smaci.cz, +420 731 510 663
Daniel Kostan (2. místopředseda): Daniel.Kostan@smaci.cz, tel.: +420 602 293 422
Helena Kočová (členka): Helena.Kocova@smaci.cz, tel.: +420 604 330 489
Petra Holasová (členka): Petra.Holasova@smaci.cz

Kontrolní výbor

Alena Zdvíhalová (předsedkyně): Alena.Zdvihalova@smaci.cz
Lubomír Mráz (1. místopředseda): Lubomir.Mraz@smaci.cz
Zdeněk Forman (člen): Zdenek.Forman@smaci.cz

Podpora

info@smaci.cz

Technická podpora

admin@smaci.cz

Copyright © 2017 Smaci, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena