Kruh pomoci

kruh pomoci

Představujeme Vám pilotní projekt KRUH POMOCI rodinám, které pečují o pacienty s DMD/BMD a SMA.

Projekt je financován z grantu Nadačního fondu AVAST. Cílem projektu je zvýšit dostupnost a kvalitu asistenčních, volnočasových a odlehčovacích služeb pro rodiny pečující o pacienty s DMD/BMD a SMA. Ať už hledáte vhodné služby nebo rodinu, se kterou by jste se ve svém okolí chtěli seznámit, pomůže Vám naše mapa pro rodiny.

Pokud hledáte asistenta, který by pomáhal doma nebo ve škole, využijte aplikaci 2 ruce navíc. Součástí této aplikace je i online Příručka pro budoucí asistenty. Nemůžete sehnat požadovanou službu ve svém okolí? Pak využijte projektu Péče bez překážek, na jejichž stránkách najdete návod, jak o chybějící službu požádat. Potřebujete radu zkušeného rodiče nebo pacienta, který si prošel náročným obdobím péče? Můžete se obrátit na některého z našich mentorů. Rodiče, kteří si prošli těžkým obdobím péče Vám předají svoje zkušenosti a budou Vás provázet v náročných etapách péče. Služby poradenství, provázení a vzdělávání jsou poskytovány zdarma na celém území ČR. Už nyní si můžete u svého mentora vyžádat nejnovější Příručku pro rodiny v tištěné verzi.

Svoje dotazy a zkušenosti můžete sdílet v diskuzní skupině Rodiče dětí s nervosvalovým onemocněním.

Zvyšování povědomí o SMA
Informování o možnostech zajištění kvalitního životapéče,léčby a podpory pacientů se SMA, zařazování do databází pacientů a klinických studií
Spolupráce se subjekty obdobného zaměření v ČR i v zahraničí
Podpora výzkumu SMA a léčby nemoci
Organizace setkávání členů Spolkua jejich vzájemné výměny zkušeností a informací
Zprostředkování odborných (nejen lekářských) konzultací
Newsletter
Informace o aktuálním dění na Smaci.cz
PřihláškaStaňte se našimi členy a pomozte nám
lépe bojovat s SMA
Chcete nám pomoc?
Transparentní účet: 2401187434/2010
Kontaktujte nás: info@smaci.cz
Copyright © 2017 Smaci, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena