SMÁci fotografie

Ahoj SMÁci,

zajímají nás Vaše příběhy, jak zvládáte život se SMA. Jak trávíte volný čas, jak se vypořádáváte s překážkami a jak si užíváte pocit vítězství nad starostmi, který život se SMA přináší. Věříme, že máte nejen spousty zkušeností a zážitků, ale také zajímavých fotografií, o které bychom Vás rádi požádali. Rádi bychom Vaše příběhy zachycené na fotografii sdíleli nejen mezi námi, ale ukázali i ostatním.

Obracíme se na tedy na Vás s velkou prosbou. Pokud máte zajímavou fotografii, pošlete nám ji na email: vyzva@smaci.cz Můžete přidat krátkou poznámku o tom, jak fotografie vznikla anebo vzkaz, budeme velmi rádi :-)

Můžete se ale také vyfotit s logem SMÁků. Logo SMÁků je v příloze anebo si naše logo vyrobte (papír, pastelky, vlajka, písek, lentilky, ...)

Můžete přidat i logo Kanceláře veřejné ochránkyně, která nás také podporuje a podpořit tím společný projekt https://www.ochrance.cz/aktualne/tiskove-zpravy-2018/srpen-mesic-spinalni-muskularni-svalove-atrofie-1/

Můžete ale také nakreslit vzkaz, vyfotit se s ním a poslat na vyzva@smaci.cz. V příloze logo SMÁků s příkladem textu, který si můžete upravit.

A protože jste určitě slyšeli o GDPR, chceme Vás ujistit, že Vaše fotografie budou využity výhradně na prezentaci naší pacientské organizace a našeho společného projektu s Kanceláří veřejné ochránkyně. Samozřejmě anonymně. Pokud bychom to potřebovali, spojíme se s Vámi a budeme postupovat tak, jak se sluší a patří podle stanovených pravidel ochrany osobních údajů.

Těšíme se na Vaše fotografie a přejeme příjemné dny
O. Hlavica

Zvyšování povědomí o SMA
Informování o možnostech zajištění kvalitního životapéče,léčby a podpory pacientů se SMA, zařazování do databází pacientů a klinických studií
Spolupráce se subjekty obdobného zaměření v ČR i v zahraničí
Podpora výzkumu SMA a léčby nemoci
Organizace setkávání členů Spolkua jejich vzájemné výměny zkušeností a informací
Zprostředkování odborných (nejen lekářských) konzultací
Newsletter
Informace o aktuálním dění na Smaci.cz
PřihláškaStaňte se našimi členy a pomozte nám
lépe bojovat s SMA
Chcete nám pomoc?
Transparentní účet: 2401187434/2010
Kontaktujte nás: info@smaci.cz
Copyright © 2017 Smaci, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena